Panel používateľa

garáže

14 položiek

Plechové garáže montované za rozumné ceny.

Plechové garáže, stavebné búdy sú z finančného aj časového hľadiska najvýhodnejšie riešenie na vytvorenie zakrytého a uzamknutého priestoru či už na uschovanie Vášho automobilu, alebo na odkladanie vecí povedzme pri budovaní rodinného sídla. Podklady pre plechové garáže, stavebné búdy.

Pretože vieme ponúknuť širokú škálu farebných variácii, sa tieto montované plechové garáže, stavebné búdy vedia dobre zladiť s okolitým priestorom. Pri zakúpení montované plechovej garáže, stavebnej búdy Vám zabezpečíme dovoz do 100 km od nás, a aj postavenie za stanovených podmienok priamo u Vás na pozemku v cene montovanej plechovej garáže, stavebnej búdy, čiže bez žiadneho iného doplatku, takže pre prijateľnú cenu sú montované plechové garáže výhodným riešením uzatvoreného priestoru. Vstupné dvere pre plechové garáže, stavebné búdy. 
 

Kotvenie montovanej plechovej garáže, stavebnej búdy si zabezpečuje zákazník sám!

Realizácia postavenia na objednané montované plechové garáže, plechové stavebnej búdy je maximálne jeden mesiac od zadania objednávky.

 

Montované plechové garáže, stavebné búdy od 490 € sú vyhotovené na rohoch s povrchovo upravených U a L profilov, a pokrytá už pozinkovaným plechom.

V našej ponuke sú len typizované montované plechové garáže, stavebné búdy ktoré ponúkame, ak je Váš záujem o iný rozmer alebo inú výšku vzhľadom k naším dopravným možnostiam Vám nevieme priviezť plechovú montovanú garáž,stavebnú búdu dlhšiu ako 6 m a vyššiu ako 2,5 m .

späť na krby, sporáky na drevo - úvodná stránka

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

krby, krbové vložky, krbové kachle , sporáky

Naše recenzie od klientov.

overené recenzie KRB-TECH s.r.o.

Aj na Vašom názore záleží!

Ohodnoťte teraz svoj nákup!

Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

najnakup na Vašom názore záleží

hodnotenie obchodu pece-krb-krby.sk, teplovodné krby

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.