Panel používateľa

Podklad pre montované garáže.

0 položiek

vyhotovenie podkladu pre montované plechové garáže, plechové stavebné búdy

Plechové garáže, plechové búdy

Technické riešenie pre montované plechové garáže, plechové stavebné búdy je riešené tak, aby dostatočne konštrukcia odolávala nárazom vetra aj v zimných mesiacoch váhe snehu.

Prečo pred montážou plechovej montovanej garáže, stavebnej búdy je výhodne z hľadiska dlhšie trvácnosti garáže vytvoriť pevný izolovaný podklad?

Vzhľadom na to že celá konštrukcia na montované plechové garáže, plechové stavebné búdy je vytvorená z plechu a železných dielcov, ktoré vplyvom prostredia podliehajú korózii je výhodné pod plechovou montovanou garážou, stavebnou búdou vytvoriť pevný izolovaný základ.

plechové garáže, plechové búdy

 

Pevný izolovaný základ pod plechovou montovanou garážou, stavebnou búdou má vysoký význam nie len z hľadiska odizolovania železnej konštrukcie ale aj z hľadiska ukotvenia plechovej montovanej garáže . Ukotvením na plechové garáže, stavebné búdy je jediným spôsobom ktorým vieme zabezpečiť stabilitu montovanej plechovej garáže pri nárazových silnejších vetroch. Konštrukcia na plechové garáže, plechové búdy váži len okolo 400 kg a ak by montovaná plechová garáž, stavebná búda nebola ukotvená môže dôjsť vplyvom vetra k jej poškodeniu.

 

plechové garáže, plechové búdy

 

<< späť na plechové garáže

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí. overené recenzie KRB-TECH s.r.o.

krby, kachle, sporáky

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.