Panel používateľa

Plechové garáže

0 položiek

prečo montované plechové garáže, stavebné búdy

montované plechové garáže, stavebné búdy

Prečo plechové montované garáže?

Je to veľmi jednoduché.

Cena montovanej plechovej garáže je finančne veľmi výhodné riešenie postavenie zakrytého priestoru či už pre Vaše auto alebo ako sklad materiálu. Vzhľadom k ponuke rôznorodých farieb sa táto stavba vie zosúladiť aj s okolitým priestorom.

Čo je potrebné pred započatím stavby montovanej plechovej garáže?


Pred započatím stavby plechovej montovanej garáže je potrebné mať súhlasné stanovisko obecného alebo mestského úradu. Na vydanie tohto rozhodnutia je potrené si podať žiadosť ktorou súčasťou sú aj:


1. list vlastníctva pozemku na ktorom bude plechová montovaná garáž, stavebná búda stáť
2. kópia z katastrálnej mapy kde stačí rukou zakresliť miesto postavenia garáže.
3. náčrt rozmerov plechovej montovanej garáže, stavebnej búdy.

Ak máme schválené stavovisko obce, mestského úradu môžeme postupovať ďalej.

4. pripraviť podklad na postavenie montovanej plechovej garáže, stavebnej búdy.

5. Pri montáži plechovej montovanej garáže sú potrebný aspon traja ľudia. Vždy prichádzajú na montáž dvaja ľudia autom s rozobratou montovanou plechovou garážou a jedného človeka ku montáži dáva klient ktorý si montáž objednal.

6. Montáž plechovej garáže, stavebnej búdy trvá asi jednu hodimu pri základných rozmeroch. Čas ktorý je potrebný pri montáž dvojspádovej plechovej garáže, alebo plechovej dvojgaráže je približne dve až tri hodiny.

Záručné podmienky, konštrukcia.

Konštrukcia montovanej plechovej garáže, stavebnej búdy je dostatočne odolná voči váhe snehu ktorú nám vie zima nadeliť. Pred vplyvom silných vetrov sa vieme brániť dostatočný ukotvením plechovej montovanej garáže, stavebnej búdy. Ukotvenie montovanej plechovej garáže, stavebnej búdy je dôležitá záležitosť pretože samotná konštrukcia je veľmi ľahká. Celková váha montovanej plechovej garáže, plechovej stavebnej búdy je pri základných rozmeroch približne 450 kg.

Záručná doba je na pozinkovaný plech päť rokov a to odlonosťou voči korózii, záruka sa nevsťahuje na plechovú montovanú garáž, stavebnú búdu pokial sa v nej skladujú alebo boli skladované agresívne látky.

<< späť na montáž plechovej búdy

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.