Panel používateľa

Bezkomínové bio krby

0 položiek

krby na lien tzv. Biokrby

Biokrby


Bezkomínové bio krby na lieh tzv. Biokrby spaľujú špeciálny bio-alkohol alebo denaturovaný 96 % alkohol (Etanol). Pri horení krby neprodukujú dym a škodlivé exhaláty. Biokrby preto nepotrebujú komín a nemusíte sa obávať spalín vznikajúcich pri horení, lebo sú to iba CO2 (oxid uhličitý) a H2O (voda), teda to čo obsahuje vzduch a my to bežne dýchame.

Inštácia Biokrbov

Tieto krby si ľahko sami nainštalujete tak, že ich jednoducho zavesíte na stenu a krby rovnako jednoducho môžete premiestňovať. Krby ponúkajú najlepšiu kvalitu, najlepšiu cenu a široký výber. Imitácia dreva je ručne maľovaná a pôsobí tak veľmi presvedčivo. Všetky modely bio krbov môžu byť použité aj bez toho ,aby vyhrievali. Takto využitý Biokrb je pekným doplnkom Vášho interiéru. Majú 100%-nú účinnosť.

Pohoda pri Biokrbe

Nie len pohoda pri rodinnom krbe, ale taktiež elegantný prvok reprezentačného interiéru, to sú charakteristické rysy moderných bezkomínových BIO krbov. Je pre Vás pripravená široká ponuka najrôznejších prevedení krbov, krbových vložiek. Pre BIO krby, výrobky je príznačné, že sú spracované s vynikajúcou kvalitou a s ručne prevedenými ozdobnými prvkami. Každého prekvapí s akou vernosťou je vytvorená ilúzia skutočného ohňa, ktorý však neprodukuje škodlivé splodiny, a preto nepotrebuje žiaden komín. Zatiaľ, čo u klasických krbov alebo plynových krbov odchádza značná časť tepla komínom, u biokrbov zostavá plných 100 % tepla v miestnosti, kde je krb inštalovaný. Preto sa vykurovanie využíva predovšetkým v období, kedy nie je vykurovacia sezóna a býva niekedy (jar, jeseň) v miestnosti chladno.

BIOkrby

Nemalou prednosťou týchto krbov je ich malá hmotnosť, ktorá sa pohybuje od 5 do 50 kg. Nie sú preto problémy s ich umiestnením v interiéri a na rozdiel od klasických krbov nezaťažujú konštrukciu stavby. Preto je možné ich ľubovolné premiestňovanie podľa zmien interiéru. Jednoznačne bezkonkurenčné sú cenové relácie v porovnaní bio krbov s klasickými alebo plynovými krbovými vložkami.

<< späť na krbové vložky - hlavná stránka krby

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.