Panel používateľa

Bezkomínové BIO - krbové vložky

Bezkomínové BIOkrby - krbové vložky

 CENNÍK

 

Biokrby patria medzi takzvané krbové vložky ktoré nepotrebujú komín. Krbová vložka spaľuje lieh ktorý pri spaľovaní nevydáva žiaden zápach ani škodlivé látky, ale netreba zabúdať na to že každý oheň spaľuje kyslík s priestoru a preto musíme pri nových oknách nechať poodchýlenú aspoň mikrošpáru.

Ľahká montáž týchto bio kozubov nám dá za pravdu že pri troške zručnosti si ju vie každý človek zamontovať sám. Krb po založený na stenu môžeme obložiť skalou alebo inou obkladovou hmotou aby vytváral monument v priestore kde je zabudovaný.

Pokiaľ nechávame kozub na stene bez ďalších stavebných obkladových prác nesmieme zabúdať na to že pri kúrení v kozube sa vytvára teplo, a toto preniká na stenu, a tá pokiaľ nie je stena izolovaná nie je farebne stála a zmení svoje sfarbenie. Odporúčame preto skôr než krbovú vložku založíte stenu izolovať izolačnou platňou odolnou voči teplotám.

Tak či onak Biokrb ako tepelný zdroj sa zohrieva na vyššie teploty a preto horľavé látky či už skriňa ale bo sedacia súprava by mali byť od neho vzdialené minimálne 60 cm.

Biokrb nie je vhodný ako teleso na stále kúrenie. Tým že sa v krbe spaľuje Bilolieh a jeho cena je dosť privysoká, a bolo by toto kúrenie veľmi nákladné na naše financie.

 

bio krby

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.