Krbové obostavby

krbové obostavby na obostavbu krbu

CENNÍK: obostavby PIESKOVEC

 

CENNÍK: obostavby ELEGANCE

 

CENNÍK: obostavby EMRAMOROVÉ

 

Krbové obostavby sa ponúkajú v rôznych prevedeniach a preto je ľahké si vybrať farbu a tvar ktorý ba sme na požadované miesto chceli osadiť. Dielce krbovej obostavby prichádzajú na miesto v drevenej debni s rozmermi 1 x 1 x 1 m približne , a to osadené v nej tak aby nedochádzalo k poškodeniu. Pri výstavbe krbu musíme dbať hlavne na to aby sme dielce pri ich montáži osadili presne do vodováhy každá nerovnosť pri osadený má za následok že pri osadený krbovej vložky nám horný dielec nebude doliehať k bočným senám.

Krbové obostavby sú dodávané bez krbu ktorá si je nutné osobitne zakúpiť aj so stojanom na jeho osadenie čo výrazne urýchľuje prácu s montážou krbu. Takisto si je nutné zakúpiť izolačné platne cca 12 - 14 kusov tie nie sú súčasťou balenia obostavby.

Pri osadení krbu musíme dbať hlavne na to aby okolo krbovej vložky ostali dilatačné špáry približne 3 mm ak by sme tieto špáry nenechali, a krbovú obostavbu by sme napevno dosunuli ku krbu pri kúrení a rozpínavosti krbu by na krbovej obostavbe sa začalo robiť trhliny.

 

krbová obostavba na obostavanie krbu

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.