Panel používateľa

krbové vložky SELENIC

Krby - krbové vložky SELENIC

CENNÍK

 

Liatinové krbové vložky Selenic patria do sortimentu ktorý vyrába Francúzska spoločnosť Invicta. Špecifikum tohoto výrobku je hlavne v šuplíku ktorý sa dá otvoriť aj pri zatvorených dvierkach. Výhodou tohoto šuplíka pri krbe je hlavne pri rozkurovaní kde do spaľovacej komory krbu vieme priviesť viacej vzduchu a krbová vložky sa rýchlejšie rozhorí, a takisto aj pri hrubšom a vlhkejšom dreve, ktoré nie je vhodne na kúrenie lebo rýchlo zanáša komín a vyžaduje viac vzduchu aby dôkladne prehorelo.

 

Kozub má aj hrubšiu liatinu pretože viac vzduchu dokáže vyvinúť aj vyššie teplota v krbe aj keď len na úkor množstva spáleného paliva.

 

Krbové vložky tohoto radu majú základný systém spaľovania kde vzduch je privedený pod rošt ohniska a čiastočný oplach skla a to tým že medzi sklom a dvierkami krbu je tesnenie ktoré odsúva sklo od rámu dvierok a vznikne špára ktorou si nasáva krb vzduch do ohniska pričom tento vzduch oplachuje sklo a odráža čiastočne dyn od skla.

 

krbová vložka Selenic

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.