pec na ústredne kúrenie Maga D 28 kw STANDARD

pec na ústredne kúrenie Maga D 28 kw  STANDARD

Pec na ústredné kúrenie model D28 je určený pre vykurovanie rodinných domov. POZOR! - Slovenský výrobok. Jeho vysoká kvalita a až 5 mm oceľ v ohnisku s účinnosť 75 %, tak toto netreba viac komentovať. Výrobok sa vyrába aj v 6 mm hrubej oceli za príplatok 205 EUR.

1419 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Informujte sa emailom v obchode.

Pec na ústredné kúrenie je konštruovaná pre spaľovanie dreva. Ako palivo je možné použiť akékoľvek suché drevo, hlavne polená - štiepky do maximálnej dĺžky 500 mm. Možné je použiť aj drevo väčších priemerov, pričom sa zníži menovitý výkon kotla a predĺži doba horenia. Veľkou výhodou je veľká násypka paliva a prikladacie dvierka. Kotlové teleso je vyrobené z vysokokvalitného oceľového plechu hrúbky 5 mm (steny spaľovacej komory, ktoré sú v styku s plameňom a vodou) a hrúbky 3 mm (steny, ktoré sú v styku len s vodou). Izolačný kryt je vyrobený z oceľového plechu hrúbky 1 mm a povrchovo upravený technológiou statického nanášania práškovej farby. Tepelnú izoláciu tvorí minerálna vata. Rošt je trubkovnicový - zavodnený. Moderné konštrukčné riešenie teplovýmenných plôch a spaľovacieho priestoru zaručuje dokonalosť spaľovania s vysokou účinnosťou a nízkou tvorbou škodlivých látok v spalinách. Reguláciu výkonu zabezpečuje termostatický regulátor ťahu. Kotol je vzhľadom na priaznivú cenu vhodný aj ako doplnok k inému zdroju tepla.

Výhody:

- možnosť spaľovania dreva a dreveného odpadu
- hĺbka spaľovacieho priestoru až 500 mm
- vysoká účinnosť spaľovania - nízka spotreba paliva
- termostatická regulácia výkonu
- zavodnenný rošt
- možnosť regulácie komínového ťahu
- jednoduchá obsluha a čistenie
- prevádzka bez elektrickej energie
- záruka 24 mesiacov
- maximálny čas horenia: 12 hodín (pri útlmovom režime)
- kotol má zabudovaný chladiaci výmenník chladiacu slučku proti prehriatiu (doporučené príslušenstvo ventil DANFOSS BVTS 3/4 " )

pece na drevo

pec na ústredné kúrenie

pec ústredného kúrenia

zapojenie pece Maga

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.