krb Uniflam 720 Prestige s klapkou + prívod vzduchu z exteriéru 607-834

krb Uniflam 720 Prestige s klapkou + prívod vzduchu z exteriéru 607-834

Krbová vložka s výkonom: 12kW. Účinnosť: 70%. Prevádzkový ťah: 12-14Pa. Dĺžka polien: 50cm. Dymovod: 180mm. Materiál: liatina + oceľový rám fasády.

918 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní.

Výrobca: Uniflam

Inovatívna krbová vložka značky Uniflam. Nie je potrebná klapka pre prívod vzduchu z exteriéru - vložka má zabudovanú klapku pre ovládanie prietoku vzduchu z exteriéru v pravom dolnom rohu fasády (nerezová rukoväť). V pravom hornom rohu je ovládanie komínovej klapky. Vzduch pre horenie je privádzaný iba z exteriéru. Časť vzduchu z exteriéru je smerovaná na sklo, čím vytvára vzduchovú clonu, ktorá zabraňuje nadmernému znečisteniu skla (systém čistého skla). Sklo na vložke je zdobené čiernym lemom po celom obvode. Moderná, oceľová fasáda s veľkým presklením ponúka ideálny pohľad na oheň. Kľučka a rukoväte vyrobené z nerezovej ocele dotvárajú celok, vytvárajú modernú koncepciu vložky Uniflam Prestige.

Výhody krbovej vložky Uniflam PRESTIGE

Vstup vzduchu
Krbová vložky je vybavená priamym prívodom vonkajšieho vzduchu do pece. Vzduch môže byť dodávaný flexibilnou hadicou priemer potrubia 100mm alebo obdĺžnikový kanála 150x50mm. Pec je určená pre energeticky nenáročných domov vybavených vetranie s rekuperáciou tepla..

Nastavenie prúdu vzduchu privádza do procesu spaľovania
Množstvo vzduchu privádzaného do spaľovacieho procesu je riadený gombíka umiestneného v spodnej časti fasády. Vzduch je privádzaný z priameho nasávaného vzduchu privádzaného pod rošt a priamo na sklo, tvoriace záves vzduchu, aby sa zabránilo nadmernému znečisteniu skla.

Jednoduchá obsluha.
Priestranný, popolník, liatinový rošt a efektívny systém prúdenia vzduchu na sklo, aby prevádzku a údržbu krbu sú jednoduché a neabsorbujú veľa času.

Široký pohľad na horiaceho dreva.
Moderné oceľové fasády a veľké okno s čiernou dekoráciou poskytuje dokonalú predstavu horenia.
Rukoväť a gombíky z nerezovej ocele dopĺňajú celok vytvára moderný štýl krbu Uniflam Prestige.

 krby

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.