Panel používateľa

kotol DEFROAGRO UNI R 20 kW

kotol DEFROAGRO UNI R 20 kW

AKCIA platná do 27.09. - (vrátane)

Palivá - automatická pec eko-hrášok s granuláciou 5-25 mm, zmesi obilných zŕn s ekologickým hráškom, pelety 5 mm. Palivá - náhradné uhlie (orech), kusové drevo, drevná štiepka

3868,80 € s DPH

4160 € s DPH Zľava 7%

Dostupnosť: Informujte sa emailom v obchode.

Výrobca: DEFRO

Kotly typu KOMFORT EKO DUO UNI R patria k novinkám na trhu s automatickými kotlami. Je to prielom, kde kotol dokáže sám zapáliť palivo presne vtedy keď je to potrebné, čím sa zníži spotreba paliva a zvyšuje komfort v obsluhe kotla. Veľmi dôležitým parametrom týchto kotlov je ich vysoká účinnosť až 89%. Patria do najvyššej emisnej triedy 3 a účinnosti kotla trieda 4, pričom emisie CO v spalinách podľa normy PN-EN 12809 je menej ako 1%. Podávač vie detegovať prekážku pri podávaní paliva. V prípade že pri podávaní nastane prekážka, aby sa zabránilo poškodeniu podávača, ten sa okamžite zastaví a zapne spätný chod, aby sa prekážka uvoľnila a následne opakuje podávanie paliva. Tieto kotly obsahujú všetky najlepšie vymoženosti ako hrúbka ocele 6mm, 2 spaľovacie komory, UNI R horák s automatickým samo zapálením paliva (peletky, uhlie, obilie, kôstky), podávač so spätným chodom, systém hasenia „Hasič". Celý proces horenia a podávanie paliva riadi najmodernejšia elektronická regulácia, ktorá ovláda 4 čerpadla, spolupracuje s izbovým termostatom, GSM modulom a internet modulom.

pece na drevo uhlie a drevenu stiepku

Predáva Vám niekto lacnejšie napíšte nám a cenu Vám ak sa dá dorovnáme.

* (Povinné)

krby, krbové vložky, krbové kachle , sporáky

Naše recenzie od klientov.

Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Aj na Vašom názore záleží!

najnakup na Vašom názore záleží

Ohodnoťte teraz svoj nákup!

hodnotenie obchodu pece-krb-krby.sk, teplovodné krby

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.