krbová vložka Turbo fonte model 877

krbová vložka Turbo fonte model 877

15 kw - 145 kgDĺžka dreva ktoré sa dá prikladať je do 60 cm.Rozmery: výška 560 mm, šírka 800 mm, hĺbka 460 mm.Účinnosť 78,40 %Dymovod má priemer 180 do 200 mm.Materiál zloženia je liatina.Presklenie krbovej vložky je rovné.Teplota spalín je do 309 °C.

  • Cena: 1700 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: krb Turbo Fonte

Krbová vložka je vybavená systémom čisté sklo!

čisté sklo Turbo fonteKrbová vložky je vybavená systémom TDI® je to systém sekundárneho dvojitého spaľovania novej generácie. V procese horenia v krbovej vložke sa privádza cez stabilizátor do špeciálneho systému opatentovaných deflektorov Turbo fonte sekundárny kyslík, ktorý zabezpečí druhé vzplanutie nespáleného oxidu, pričom vzniká ďalšie teplo. Tento systém výrazne obmedzuje emisie spalín a nižšiu teplotu častíc dymových plynov.

turbo fonte tdi

 

Záruka 5 rokov - sa vzťahuje na všetky liatinové časti krbových vložiek tak že aj na najviac namáhané časti vložky - rošt a deflektor spadajú do tejto 5 ročnej záruky krbových vložiek Turbo fonte. Firma taktiež garantuje zabezpečenie náhradných dielov po dobu 20 rokov.

Prednosti krbových vložiek Turbo fonte:

- dlhodobím vývojom je zabezpečená dlhá životnosť liatiny krbov Turbo fonte

- hrúbka liatiny v miestach s znakmi je až 10 mm

- špeciálne žiaruvzdorné tesnenie medzi jednotlivými liatinovými dielmi umožňujú plnú rozoberateľnosť pre zníženie hmotnosti vložky pri montáži, a diely sú spájané nerezovými skrutkami.
krby, krbová vložka turbo fonte

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.