krbová vložka Turbo fonte Altura 7807

krbová vložka Turbo fonte Altura 7807

9 kw - 181 kgÚčinnosť pri tomto modeli kozubu je 68,9 %Dymovod má priemer 230 mm.Materiál zloženia je liatina.Presklenie krbovej vložky je rovné.Teplota spalín je do 307 °C.Dĺžka dreva ktoré sa dá prikladať je do 60 cm.Rozmery: výška 562 mm, šírka 782 mm, hĺbka 421 mm,celková výška 800 mm.

  • Cena: 2357 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: krb Turbo Fonte

schéma turbo fonte

 

Krbová vložky je vybavená systémom TDI® je to systém sekundárneho dvojitého spaľovania novej generácie. V procese horenia v krbovej vložke sa privádza cez stabilizátor do špeciálneho systému opatentovaných deflektorov Turbo fonte sekundárny kyslík, ktorý zabezpečí druhé vzplanutie nespáleného oxidu, pričom vzniká ďalšie teplo. Tento systém výrazne obmedzuje emisie spalín a nižšiu teplotu častíc dymových plynov.
kvalitné krby s kvalitným spaľovaním

Záruka 5 rokov - sa vzťahuje na všetky liatinové časti krbových vložiek tak že aj na najviac namáhané časti vložky - rošt a deflektor spadajú do tejto 5 ročnej záruky krbových vložiek Turbo fonte. Firma taktiež garantuje zabezpečenie náhradných dielov po dobu 20 rokov.

Prednosti krbových vložiek Turbo fonte:

- dlhodobím vývojom je zabezpečená dlhá životnosť liatiny krbov Turbo fonte

- hrúbka liatiny v miestach s znakmi je až 10 mm

- špeciálne žiaruvzdorné tesnenie medzi jednotlivými liatinovými dielmi umožňujú plnú rozoberateľnosť pre zníženie hmotnosti vložky pri montáži, a diely sú spájané nerezovými skrutkami.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.