krbová vložka Turbo fonte Eliseo 78 P

krbová vložka Turbo fonte Eliseo 78 P

15 kw - 147 kgKrbová vložka je vybavená systémom čisté sklo!Účinnosť 81,6 %Dymovod má priemer 180 mm.Materiál zloženia je liatina.Presklenie krbovej vložky je polkruhové.Teplota spalín je do 256 °C.Dĺžka dreva ktoré sa dá prikladať je do 50 cm.Rozmery: výška 540 mm, šírka 700 mm, hĺbka 390 mm,celková výška 696 mm.

  • Cena: 1400 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: krb Turbo Fonte

krby čisté skloKrbová vložky je vybavená systémom TDI® je to systém sekundárneho dvojitého spaľovania novej generácie. V procese horenia v krbovej vložke sa privádza cez stabilizátor do špeciálneho systému opatentovaných deflektorov Turbo fonte sekundárny kyslík, ktorý zabezpečí druhé vzplanutie nespáleného oxidu, pričom vzniká ďalšie teplo. Tento systém výrazne obmedzuje emisie spalín a nižšiu teplotu častíc dymových plynov.

krby tdi

 

Záruka 5 rokov - sa vzťahuje na všetky liatinové časti krbových vložiek tak že aj na najviac namáhané časti vložky - rošt a deflektor spadajú do tejto 5 ročnej záruky krbových vložiek Turbo fonte. Firma taktiež garantuje zabezpečenie náhradných dielov po dobu 20 rokov.

Prednosti krbových vložiek Turbo fonte:

- dlhodobím vývojom je zabezpečená dlhá životnosť liatiny krbov Turbo fonte

- hrúbka liatiny v miestach s znakmi je až 10 mm

- špeciálne žiaruvzdorné tesnenie medzi jednotlivými liatinovými dielmi umožňujú plnú rozoberateľnosť pre zníženie hmotnosti vložky pri montáži, a diely sú spájané nerezovými skrutkami.

krby, krbová vložka

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.