liatinová krbová vložka LA NORDICA Inserto 60 4.0 s ventilátorom 7kW

liatinová krbová vložka LA NORDICA Inserto 60 4.0 s ventilátorom 7kW

Inserto 60 s ventilátormi, liatinová - v porovnaní s inými výrobkami rovnakej veľkosti majú vložky Insert menší celkový výkon, ale sú o to účinnejšie a ekologickejšie.

1200 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Informujte sa emailom v obchode.

Výrobca: krb La Nordica

 Je iba ťažko možné nájsť na trhu vložku s odobnými parametrami.Krbová vložka Inserto 60 s rovným sklom a ventilátormi je celoliatinová, jednotlivé diely ohniska sú zošróbované. Zvonku je oceľový plášť, kde os spodu alebo do predu precádza vzduch a ohrieva sa. Výstup teplého vzduchu je alebo v prednej časti nad dvierkami, alebo môže byť odvedený do vedľajšej miestnosti alebo do poschodia dvomi teplovzdušnými výstupmi. Dva zabudované 15W ventilátory podporujú prirodzené prúdenie vzduchu. Regulácia otáčok a teplotné čidlo je v štandardnom prevedení. Zabudovaná liatinová doska umiestnená nad ohniskom pred výstupom dymu do dymovodu slúži ako katalyzátor. Pre rýchle rozkúrenie studeného komínu sa tento katalyzátor dá vyradiť zabudovanou klapkou. Taktiež pri prikladaní sa táto klapka otvára a znižuje možnosť úniku dymu pri prikladaní. Regulácia primárneho a sekund.vzduchu t.j. dvojité sek.horenie je dotiahnuté takmer k dokonalosti. Liatinový rošt a odnímateľný popolník je samozrejmosťou.Všetky krbové vložky radu Insert 60,70,80 a 100 sú plne funkčné i bez zapnutých zabudovaných ventilátorov /2x15W - 100až 150m3/hod./ Ohrev vzduchu prebieha medzi plášťom - konvekcia. Pre urýchlenie ohrevu vzduchu v miestnosti je možné použiť zabudované ventilátory. Pri ich prevádzkena max. otáčky sa zvyšuje ich hlučnosť, ktorá je spôsobená rýchlym priechodom vzduchu. Pri vypnutých ventilátoroch nie je narušený medzi plášťom a nemôže dôjsť k prehriatiu krbovej vložky. V prípade potreby rozvodov tepla do viacerých mietností doporučujeme zakúpiť súpravu ventilátoru a elektroniky 490m3/hod.

Popis a technické parametre výrobku.

  • emisie CO pri 13 percent O2 0,11 %
  • Nominálny výkon: 6,5 kW
  • Maximálny výkon: 8,1 kW
  • Energetická účinnosť: 81,3 %
  • Váha: 124 kg
  • Dymovod: 160mm horný
  • Spotreba: 2kg /hod.
  • Možnosť rozvodu teplého vzduchu: áno (2 x DN120)
  • Externý prívod: nie

 

La Nordica Indesit 60

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.