liatinová krbová vložka LA Nordica Inserto 70 H49 s ventilátorom

liatinová krbová vložka LA Nordica Inserto 70 H49 s ventilátorom

9,8 kW / 136 kg priemer dymovodu 160 mm Inserto 70 h 49 s ventilátormi. Pre ľahké roztápaní do studeného komína sa tento katalyzátor dá vyradiť zabudovanou klapkou.

1254 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Informujte sa emailom v obchode.

Výrobca: krb La Nordica

Konštrukcia je celoliatinové, to znamená, že jednotlivé diely ohniska sú zoskrutkované. Zvonka je oceľový plášť, kde od spodu alebo od predu prechádza vzduch a ohrieva sa. Výstup teplého vzduchu je buď v prednej časti nad dvierkami alebo môže byť odvedený do vedľajšej miestnosti alebo do poschodia dvomi teplovzdušnými výstupmi. Dva zabudované 15W ventilátory podporujú prirodzené prúdenie vzduchu. Regulácia otáčok a teplotné čidlo je v štandarde. Zabudovaná liatinová doska umiestnená nad ohniskom pred výstupom dymu do dymovodu slúži ako katalyzátor.  Tiež pri prikladaní sa táto klapka otvára a znižuje možnosť úniku dymu pri prikladaní.Regulácia primárneho a sekundárneho vzduchu, tj dvojité sekundárne horenie, je skoro dopracované k dokonalosti. Liatinový rošt a vyberateľný popolník je samozrejmosťou.Všetky krbové vložky rady Insert 60, 70, 80 a 100 sú plne funkčné aj bez zapnutých zabudovaných ventilátorov (2 x 15 W = 100 až 150 m3 / h). Ohrev vzduchu prebieha medzi plášťami - konvekcia. Pre urýchlenie ohrevu vzduchu v miestnosti je možné použiť zabudované ventilátory. Pri ich prevádzke na maximálne otáčky sa zvyšuje ich hlučnosť, ktorá je spôsobená rýchlym priechodom vzduchu. Pri vypnutých ventilátoroch nie je narušený priechod vzduchu medzi plášťom a nemôže dôjsť k prehriatiu krbovej vložky.V prípade potreby rozvodov tepla do viac miestností doporučujeme zakúpiť súpravu ventilátoru a elektroniky 490 m3 / h.

Popis výrobku:

  • účinnosť je 80%
  • emisie CO pri 13%, O2 pri 0,11%
  • rozvod teplého vzduchu - áno (2 x DN120)
  • externý prívod vzduchu: nie
  • Výhrevnosť [m3] 281
  • Hmotnosť [kg] 136
  • Priemer dymovodu [mm] 160
  • Vývod horný
  • Spotreba [kg/h] 3

 

krb Indesit 70 H

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.