krbová vložka LA Nordica Insert 70 Oblá s ventilátormi liatinová

krbová vložka LA Nordica Insert 70 Oblá s ventilátormi liatinová

9 kW/ 145 kg priemer dymovodu 160 mm Insert 70 oblá s ventilátormi. Regulácia primárneho a sekundárneho vzduchu, tj dvojité sekundárne horenie, je skoro dopracované k dokonalosti.

1427 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: krb La Nordica

Konštrukcia je celoliatinové, to znamená, že jednotlivé diely ohniska sú zoskrutkované. Zvonka je oceľový plášť, kde od spodku alebo od predu prechádza vzduch a ohrieva sa. Výstup teplého vzduchu je buď v prednej časti nad dvierkami alebo môže byť odvedený do vedľajšej miestnosti alebo do poschodia dvomi teplovzdušnými výstupmi. Dva zabudované 15W ventilátory podporujú prirodzené prúdenie vzduchu. Regulácia otáčok a teplotné čidlo je v štandarde. Zabudovaná liatinová doska umiestnená nad ohniskom pred výstupom dymu do dymovodu slúži ako katalyzátor. Pre ľahké roztápaní do studeného komína sa tento katalyzátor dá vyradiť zabudovanou klapkou. Tiež pri prikladaní sa táto klapka otvára a znižuje možnosť úniku dymu pri prikladaní. Liatinový rošt a vyberateľný popolník je samozrejmosťou.Všetky krbové vložky rady Insert 60, 70, 80 a 100 sú plne funkčné aj bez zapnutých zabudovaných ventilátorov (2 x 15 W = 100 až 150 m3 / h). Ohrev vzduchu prebieha medzi plášťami - konvekcia. Pre urýchlenie ohrevu vzduchu v miestnosti je možné použiť zabudované ventilátory. Pri ich prevádzke na maximálne otáčky sa zvyšuje ich hlučnosť, ktorá je spôsobená rýchlym priechodom vzduchu. Pri vypnutých ventilátoroch nie je narušený priechod vzduchu medzi plášťom a nemôže dôjsť k prehriatiu krbovej vložky. V prípade potreby rozvodov tepla do viac miestností doporučujeme zakúpiť súpravu ventilátoru a elektroniky 490 m3 / h.

Popis výobku:Vlastnosti

  • externý vzduch 100 mm - jedná sa o prívod cirkulačného vykurovacieho vzduchu (nie vzduchu pre spaľovanie)
  • účinnosť 79,7%
  • emisie CO pri 13% O2 0,11%

krby. krbové vložky Nordica

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.