krbová vložka LA Nordica Insert 70 Prisma s ventilátormi liatinová

krbová vložka LA Nordica Insert 70 Prisma s ventilátormi liatinová

9 kW / 145kg priemer dymovodu 160 mm Iinsert 70 prisma s ventilátormi. Všetky krbové vložky rady Insert 60, 70, 80 a 100 sú plne funkčné aj bez zapnutých zabudovaných ventilátorov (2 x 15 W = 100 až 150 m3 / h)

1427 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: krb La Nordica

Konštrukcia je celoliatinové, to znamená, že jednotlivé diely ohniska sú zoskrutkované. Zvonka je oceľový plášť, kde od spodu alebo od predu prechádza vzduch a ohrieva sa. Výstup teplého vzduchu je buď v prednej časti nad dvierkami alebo môže byť odvedený do vedľajšej miestnosti alebo do poschodia dvomi teplovzdušnými výstupmi. Dva zabudované 15W ventilátory podporujú prirodzené prúdenie vzduchu. Regulácia otáčok a teplotné čidlo je v štandarde. Zabudovaná liatinová doska umiestnená nad ohniskom pred výstupom dymu do dymovodu slúži ako katalyzátor. Pre ľahké roztápaní do studeného komína sa tento katalyzátor dá vyradiť zabudovanou klapkou. Tiež pri prikladaní sa táto klapka otvára a znižuje možnosť úniku dymu pri prikladaní.Regulácia primárneho a sekundárneho vzduchu, tj dvojité sekundárne horenie, je skoro dopracované k dokonalosti. Liatinový rošt a vyberateľný popolník je samozrejmosťou. Ohrev vzduchu prebieha medzi plášťami - konvekcia. Pre urýchlenie ohrevu vzduchu v miestnosti je možné použiť zabudované ventilátory. Pri ich prevádzke na maximálne otáčky sa zvyšuje ich hlučnosť, ktorá je spôsobená rýchlym priechodom vzduchu. Pri vypnutých ventilátoroch nie je narušený priechod vzduchu medzi plášťom a nemôže dôjsť k prehriatiu krbovej vložky.V prípade potreby rozvodov tepla do viac miestností doporučujeme zakúpiť súpravu ventilátoru a elektroniky 490 m3 / h.

Popis výrobku:Vlastnosti

  • externý vzduch 100 mm - jedná sa o prívod cirkulačného vykurovacieho vzduchu (nie vzduchu pre spaľovanie)
  • účinnosť 79,7%
  • emisie CO pri 13% O2 0,11%

krby krvové vložky Nordica

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.