krbová vložka LA Nordica Insert 70 Crystal oceľová s ventilátormi

krbová vložka LA Nordica Insert 70 Crystal oceľová s ventilátormi

priemer dymovodu 160 mm. Dva malé 15W ventilátory zvyšujú množstvo teplého vzduchu. Regulácia otáčok a zapnutie je možné iba po nahriatí.

  • Cena: 1427 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: krb La Nordica

Insert 70 crystalÚplne nová konštrukcia krbových vložiek ponúka nadštandardné ohnisko s čistým optimalizovaným spaľovaním, ktoré zaručuje stále čistý pohľad do plápolajúce plamene.Konštrukcia sa skladá z oceľového zvarenca sily 3 a 4 mm silného.Ako druhý teplovzdušný plášť je oceľová 1 mm silná kazeta, kde sa priechodom vzduch ohrieva a vystupuje v hornej časti vložky. Do ďalších miestností alebo do poschodia sú pripravené dva výstupy o veľkosti 150 mm. Pre vysokú mechanickú a žiarovou odolnosť je rošt a spodná časť ohnisko z liatiny. Vlastné ohnisko je obložené doskami silnými 4 až 5 cm pod názvom IRONKER ®. Je to izolačný materiál, ktorý sa používa v priemysle pre taviace oceliarske panvy, žíhaciu pece aiV krbových vložkách Nordica sa uplatňuje vysoká žiarová odolnosť, vysoká akumulácia tepla a pevnosť. Aj za prevádzky vynikne biele sfarbenie, podľa ktorého sa dá zistiť, ako kvalitné a správne je horenie.Medzi ohniskom a výstupom dymu je vložený katalyzátor. Je to doska z lisovanej expandovanej sľudy. Popolník a možnosť zmeny otváracej strany dvierok uľahčujú prevádzku.

Popis a technické parametre:

Vlastnosti

účinnosť 78,2%

okrem regulovateľného vstupe primárneho a sekundárneho vzduchu je v zadnej liatinovej doske kúreniská vstup pre terciálny vzduch

emisie CO pri 13% O2 0,07%

externý vzduch o priemere 120 mm

la nordica cristal 70

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.