oceľová krbová vložka LA NORDICA Inserto 70 Crystal s ventilátorom 9kW

oceľová krbová vložka LA NORDICA Inserto 70 Crystal s ventilátorom 9kW

oceľová krbová vložka priemer dymovodu 160 mm. Dva malé 15W ventilátory zvyšujú množstvo teplého vzduchu. Regulácia otáčok a zapnutie je možné iba po nahriatí.

1699 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Informujte sa emailom v obchode.

Výrobca: krb La Nordica

Insert 70 crystal Úplne nová konštrukcia krbových vložiek ponúka nadštandardné ohnisko s čistým optimalizovaným spaľovaním, ktoré zaručuje stále čistý pohľad do plápolajúce plamene. Konštrukcia sa skladá z oceľového zvarenca sily 3 a 4 mm silného.Ako druhý teplovzdušný plášť je oceľová 1 mm silná kazeta, kde sa priechodom vzduch ohrieva a vystupuje v hornej časti vložky. Do ďalších miestností alebo do poschodia sú pripravené dva výstupy o veľkosti 150 mm. Pre vysokú mechanickú a žiarovou odolnosť je rošt a spodná časť ohnisko z liatiny. Vlastné ohnisko je obložené doskami silnými 4 až 5 cm pod názvom IRONKER ®. Je to izolačný materiál, ktorý sa používa v priemysle pre taviace oceliarske panvy, žíhaciu pece aiV krbových vložkách Nordica sa uplatňuje vysoká žiarová odolnosť, vysoká akumulácia tepla a pevnosť. Aj za prevádzky vynikne biele sfarbenie, podľa ktorého sa dá zistiť, ako kvalitné a správne je horenie. Medzi ohniskom a výstupom dymu je vložený katalyzátor. Je to doska z lisovanej expandovanej sľudy. Popolník a možnosť zmeny otváracej strany dvierok uľahčujú prevádzku.

Popis a technické parametre:

  • účinnosť 78,2 %
  • emisie CO pri 13 percentách O2  - 0,11%
  • výkon 9 kW
  • výhrevnosť 90 m2 / 258 m3
  • hmotnosť124kg
  • dymovod 160mm/horný/
  • spotreba dreva 2,7 kg/hod

predaj krbovych vloziek La Nordica

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.