krbová vložka LA Nordica Insert 100 Crystal oceľová s ventilátory

krbová vložka LA Nordica Insert 100 Crystal oceľová s ventilátory

9 kw / 160 kg priemer dymovodu 160 mm. Do ďalších miestností alebo do poschodia sú pripravené dva výstupy o veľkosti 150 mm. Dva malé 15W ventilátory zvyšujú množstvo teplého vzduchu.

  • Cena: 1862 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: krb La Nordica

Insert 100 Crystal s ventilátormiÚplne nová konštrukcia krbových vložiek ponúka nadštandardné ohnisko s čistým optimalizovaným spaľovaním, ktoré zaručuje stále čistý pohľad do plápolajúce plamene.Najnovšie materiály, najnižšie emisie, moderné krbové presklenie mimo dvierok, teplovzdušné vykurovanie ďalších miestností a tri veľkosti sú hlavnými prednosťami týchto vložiek.Konštrukcia sa skladá z oceľového zvarenca sily 3 a 4 mm silného. Ako druhý teplovzdušný plášť je oceľová 1 mm silná kazeta, kde sa priechodom vzduch ohrieva a vystupuje v hornej časti vložky. Regulácia otáčok a zapnutie iba po nahriatí je samozrejmosťou. Pre vysokú mechanickú a žiarovou odolnosť jeb rošt a spodná časť ohnisko z liatiny. Vlastné ohnisko je obložené doskami silnými 4 až 5 cm pod názvom IRONKER ®. Je to izolačný materiál, ktorý sa používa v priemysle pre taviace oceliarske panvy, žíhaciu pece aiV krbových vložkách Nordica sa uplatňuje vysoká žiarová odolnosť, vysoká akumulácia tepla a pevnosť. Aj za prevádzky vynikne biele sfarbenie, podľa ktorého sa dá zistiť, ako kvalitné a správne je horenie. Medzi ohniskom a výstupom dymu je vložený katalyzátor. Je to doska z lisovanej expandovanej sľudy. Popolník a možnosť zmeny otváracej strany dvierok uľahčujú prevádzku.Všetky krbové vložky rady Insert 60, 70, 80 a 100 sú plne funkčné aj bez zapnutých zabudovaných ventilátorov (2 x 15 W = 100 až 150 m3 / h). Ohrev vzduchu prebieha medzi plášťami - konvekcia. Pre urýchlenie ohrevu vzduchu v miestnosti je možné použiť zabudované ventilátory. Pri ich prevádzke na maximálne otáčky sa zvyšuje ich hlučnosť, ktorá je spôsobená rýchlym priechodom vzduchu. Pri vypnutých ventilátoroch nie je narušený priechod vzduchu medzi plášťom a nemôže dôjsť k prehriatiu krbovej vložky. V prípade potreby rozvodov tepla do viac miestností doporučujeme zakúpiť súpravu ventilátoru a elektroniky 490 m3 / h.

Popis výrobku:

Vlastnost

externý vzduch o priemere 120 mm - jedná sa o prívod cirkulačného vykurovacieho vzduchu (nie vzduchu pre spaľovanie)

účinnosť: 78,8%

emisie CO pri 13% O2 0,12%

nordica cristal 100

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.