Krbová vložka Uniflam 850 Prestige 670-844 s dvojitým spaľovanim

Krbová vložka Uniflam 850 Prestige 670-844 s dvojitým spaľovanim

Krbová vložka 14 kw/ 130 kg. Krbová vložka je vhodná aj do pasívnych nových domov kde sa nesmie narúšať vnútorná klíma domu. Tento model krbu má nasávanie vzduchu do spaľovacej komory s exteriéru ktoré je priamo ovládané na krbovej vložke. Tento vzduch je privedený pred sklo čím oplachuje sklo a toto ostáva čistejšie, pričom takto privedený vzduch nám šetrí palivo a to pri tomto modeli krbu až tak že pahrebisko ostáva teplé až do 11 hodín.

  • Cena: 910 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: Uniflam

 Veľmi novodobý dizajn dáva tento výrobok do popredia pred konkurenciou. Šírka skla je 80 cm a samotný výrobok pôsobí so svojim tenký vonkajším rámom veľmi elegantne, korpus krbu má zabudovanú klapku a šírka ohniska je pripravená aj na 50 cm dlhé drevené kláty. Liatinová krbová vložka- nominálny výkon: 14 kW- účinnosť: 73,4%- emisie (CO): 0,24%- teplota splodín: 293 °C- maximálna dĺžka polien: 50 cm-priemer dymovodu: 200 mm- zabudovaná klapka- nasávanie s exteriéru- regulácia nasávania priamo na krbovej vložke- sklo zdobené čiernym rámikom- deflektor- popolník- rošt- palivo odporúčané: drevo- certifikát CEVýrobca Invicta-Uniflamzáruka : 5 rokov

nasávanie s exteriéru je v cene výrobku ako aj ovládanie nasávania!

nasávanie ku krbu Uniflam

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.