Teplovodné krby - teplovodné krbové vložky Kratki

0 položiek

 

  • Dnes, 45 rokov po svojom založení, predstavujú krby KRATKI MB jednu z najväčších európskych spoločností v oblasti výroby krbov a kachlí a môže sa pochváliť priekopníckymi technológiami na všetkých úrovniach spracovania produktu, krbov.

Od rezania plechu na keby vykonávaného siedmymi najmodernejšími laserovými zariadeniami cez na rovnako robotizovaných stanovštiach prevádzané zváranie až po lakovanie realizované zložitými robotmi - každá operácia je kontrolovaná do najmenších detailov a pri najvyššej úrovni špecializácie.

 

  • Vykurovať dobre, vykurovať všetko.

K vzrastajúcim požiadavkám na kvalitu krbov sa pridala tiež politika znižovania nákladov: výroba na priemyselnej úrovni rozmiestnená do piatich závodov na území celej Európy a viac ako 400 zamestnancov umožňujú krbom KRATKI MB ponúknuť ekonomicky konkurencieschopné výrobky.
 

Tesnenie dverí je umiestnené v tvarovanom kanáli, čo zaručuje jeho správnu priľnavosť a zabraňuje jeho vypadnutiu počas prevádzky.

Možnosť nasávania vzduchu zvonku kvôli zabudovanému prípoji 125 mm pre prívod vzduchu. Nastavenie prívodu vzduchu je ovládané jedným regulátorom, ktorý vylučuje chyby pri nesprávnom používaní.

Trojitý ventilačný systém spaľovacej komory:

- primárny vzduch je nasmerovaný na dno krbu, na ktorom dochádza k spaľovaniu

- terciálny vzduch sa dodáva cez otvory v zadnej stene

- sekundárny prívod vzduchu kazeta je privedený pred sklo a používa systém čistého skla (clona - nesmie byť použitá komínová klapka!)

<< späť na teplovodné krby Kratki

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.