dopravné podmienky pre KRB-TECH s.r.o.

nakupujte od predajcu s referenciami od klientov

nákup v Slovenskej republike: https://www.pece-krb-krby.sk

- Cena dovozného predajcom do 7-10 pracovných dní je 25 € cena platí len na území celej Slovenskej republiky.

- Doprava zadanej objednávky nad 15 kg dodávaný do troch pracovných dní 35 € (*). Cez sobotu a nedeľu sa tovar nedoručuje! Cena dopravy platí len na území celej Slovenskej republiky.
(*) - objednávka zadaná cez sobotu a nedeľu je počítaná ako zadaná v pondelok. Objednávka zadaná v pracovný deň po 13°° je počítaná ako zadaná na druhý deň keďže už nie je možné objednať kuriérsku službu v deň zadania objednávky. Pri platbe vopred začína doba dodania plynúť dňom pripísania úhrady na náš účet.

- Pri zásielkach do 10 kg cena 7 €. Tovar od 10-15 kg cena 11 €. Tovar od 15-20 kg cena 17 €. Cena Vám bude automaticky prepočítaná podľa Váhy tovaru. Cena dopravy platí len na území celej Slovenskej republiky.

- Doprava pri nákupe cez stránku www.pece-krb-krby.sk do zahraničia PL, ČR je 50-100 € a závisí od váhy tovaru.

 

nákup v Českej republike: https://www.pece-krb-krby.sk/cz


- Cena dovozního prodejcem do 14 dní je 1000 CZK pokiaľ si zlokíte platbu na dobierku tak cena dobierky je 50 CZK cena je platná v rámci celé ČR paušálně.
- Přes sobotu a neděli se zboží nedoručuje! Vámi objednaný krb, kamna zboží na území CZ jsou splatné při převzetí objednaného zboží.

 

nákup tovaru v Poľskej republike: https://www.pece-krb-krby.sk/pl


- Do zamówienia w kraju PL doliczany jest koszt przesyłki w wysokości 180,00 zł i pobranie 12 zł cena zawiera stawkę VAT

 

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.