Predaj krbových vložiek ale aj sporákov a krbových kachlí od spoločnosti KRB-TECH s.r.o.

Prečo naše krby - krbové kachle - sporáky na drevo?

  • Individuálny prístup k zákazníkom

 

K našim zákazníkom pristupujeme s individuálnym prístupom. Vytvoríme pre Vás najlepšiu možnú ponuku na krby, krbové kachle alebo sporák na tuhé palivo ktorý bude spĺňať Vaše individuálne požiadavky a potreby.

 

  • Odborné poradenstvo na krbové vložky

 

Zabezpečujeme poradenstvo na krby už od prvopočiatku, keď je ešte Vaša stavba domu v projektovej resp. realizačnej fáze. Dobré cielené rady vopred Vám ušetria nepríjemnosti, čas a financie spojené s dodatočnými zmenami na stavbe resp. až nemožnosťou zrealizovať Vašu požiadavku podľa predstáv. V rámci skvalitňovania služieb pre Vás, absolvujeme odborné školenia, aby sme Vám dokázali sprostredkovať odborné informácie a služby ku každému nášmu sortimentu krbových vložiek, sporákov na drevo, krbových kachlí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

V našej ponuke krbov máme veľké množstvo krbových vložiek od rôznych renomovaných výrobcov zo Slovenska a Európy. Na základe toho Vám vieme poradiť a vybrať najvhodnejší produkt ako krbovú vložku alebo krbové kachle, ktoré budú spĺňať Vaše požiadavky na teplo, pohodu a atmosféru.

 

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.