SkamoWall vnútorné zateplenie a ochrana voči pliesni.

Systém pre vnútorné zateplenie a prevencia proti plesniam.

Systém pre vnútorné zateplenie a prevencia proti plesniam.

Porovnanie obvyklého vlhkého suterénu s bežnou omietkou a povrchom ošetreným systémom SkamoWall.

Hneď na začiatku by sme chceli predstaviť túto inovatívnu možnosť využitia materiálu SkamoWall. Robí Vám stavebný úrad problémy a Vy aj tak chcete budovu zatepliť? Zateplite budovu z vnútra. Je tu riešenie zateplenia nielen starých historických budov, ale aj nových budov a to veľmi rýchlo spôsobom zateplenia z vnútra. POZOR! inštalácia nie je možná na mokré steny.

Hlavné výhody:

  • - tento materiál je priedušný, a preto domácnosť dýcha a pliesne na ňom nemajú úrodnú pôdu - reguluje vlhkosť
  • - platňa slúži aj ako izolant a je odolná teplotám až do 1000°C, chráni proti požiaru - A1 protipožiarna odolnosť
  • - nie menej dôležitou skutočnosťou je aj zvuková izolácia
  • - rýchla montáž bez stavebných povolený a opletačiek so stavebným úradom

zateplenie budovy z vnútra     ako postupovať pri izolácii steny plieseň

SkamoWall je jednuchý a spoľahlivý stavebný izolačný systém odolný voči pliesni.

SkamoWall je jednuchý a spoľahlivý stavebný izolačný systém odolný voči pliesni.

SkamoWall je systémové riešenie. Jadrom celého systému sú dosky skam Wall Board. Dosky SkamoWall Board sú vyrobené z kalcium-silikátov. Montáž systému SkamoWall je veľmi jednoduchá. Pozrite sa na nasledujúce video a všimnite si ako jednoducho namontujete systém SkamoWall na rovný povrch. Montážny postup je nasledujúci:

Zbavte povrch plesne, degradované omietky a nerovností
Naneste na povrch lepidlo SkamoWall Adhesive a pokladajte dosky SkamoWall Board
Naneste tenkú vrstvu štuku - teraz je všetko pripravené pre finálny náter

Pozrite sa na nasledujúce video a presvedčte sa ako je montáž systému jednoduchá a rýchla.

 

Pleseň - Čo predstavuje a ako je nebezpečná?

Pleseň - Čo predstavuje a ako je nebezpečná?

Bohužiaľ, väčšina ľudí má už vlastnú skúsenosť s vlhkosťou a výskytom plesne vo svojom obydlí. Najčastejšie sa s týmito javmi stretávame v suterénoch a iných vlhkých častiach domov. Až doteraz nebol na trhu produkt, pomocou ktorého by ste efektívne zrenovovali váš pivnica dodatočnou vnútornou izoláciou. SkamoWall od spoločnosti Skamol takúto unikátnu možnosť teraz ponúka. Vnútorná izolácia nielen pre váš pivnica.

Nielen že týmto spôsobom pleseň odstránite, ale zároveň zabránite, aby sa znovu objavila. Zákernosť plesní sa skrýva v čase. Neochoriete totiž hneď ako sa pleseň objaví. Až dlhodobý pobyt v miestnostiach s plesňou môže negatívne ovlivit vaše zdravie a zdravie vašej rodiny. Toto sa týka predovšetkým ľudí trpiaceho na astmu a rôzne alergie. Reakcia na plesne môžu byť pri tom veľmi rozmanité. Najčastejšími symptómami sú hlavne bolesti hlavy, poruchy koncentrácie, podráždené oči, únava, nevoľnosť, upchaté nosné dutiny, pálenie v hrdle a rôzne kožné reakcie.

V Nemecku sa tento systém používa už viac ako 20 rokov, a praxou bolo potvrdené, že inštaláciou systému SkamoWall sa problémy s vlhkosťou a plesňou úplne eliminovali. Toto je jasný dôkaz efektivity tohto systému.

Ak použijete vo vašom suteréne systém Skamowall ako vnútorné izoláciu, zlepšíte tak využiteľnosť tohto priestoru. Vytvoríte tak oveľa útulnejšie prostredie a príjemnejšie vnútornú klímu aj v miestnostiach využívaných na skladovanie. Ale predovšetkým, máte istotu, že ste téma pleseň vyriešili na trvalo.

izolovanie stien voči hluku, pliesni z vnútra

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.