Kvalitné a lacné rekuperačné jedmotky ZEPHIR. Bývate pri ceste a máte v dome vlhko? Máme pre Vás riešenie.

12 položiek

CHARAKTERISTIKA rekuperačnej jednotky ZEPHI.
Lokálna izbová rekuperácie Dalap ZEPHIR je ideálna pre zaistenie čerstvého vzduchu u vás doma alebo v kancelárii pri zachovaní izbovej teploty s účinnosťou až 90%. Hlučnosť rekuperačnej jednotky je výrobcom deklarovaná od 14 do 24 dB, čo zaisťuje úplné pohodlie pri používaní. Bývate v blízkosti cesty, máte znečistený vzduch alebo sa Vám tvorí doma veľká vlhkosť? Ste alergik a nemôžete si poriadne vyvetrať byt? Potom je táto rekuperácia presne pre Vás. Lokálna rekuperačná jednotka s EC MOTOROM DALAP ZEPHIR je vytvorená pre jednoduché a efektívne nákladovo úsporné vetranie v oddelených miestnostiach v bytoch, rodinných domov, sociálnych a nebytových priestorov.


1. cyklus - Teplý a zatuchnutý vzduch sa odsáva z miestnosti.Potom prejde keramickým akumulátorom, ktorý sa ohreje na teplotu odsávaného vzduchu z miestnosti a následne ho vyfúkne von.Tento cyklus trvá 70 sekúnd.

2. cyklus - Čerstvý vzduch sa nasáva z vonku, cez filter sa vyčistí a ďalej ide do keramického akumulátora, kde sa zahreje na izbovú teplotu a potom je vháňaný do miestnosti. Tento cyklus ide nastaviť pri inštalácii v rozmedzí 30 až 120 sekúnd.

  • Základom technického riešenia ventilácie s rekuperáciou je možnosť vytvorenia súčasného prúdeniadvoch protichodných prúdov vzduchu v rámci jedného cylindra. Pričom teplý použití vzduch, ktorý sa odsáva z miestnosti, pri prechode cez medení výmenník, odovzdáva teplo. Súčasné, získané teplo sa odovzdáva privádzanému chladnému a čerstvému vzduchu, čiže ohrieva ho.
  • Systém ma vysokú energetickú efektivitu až do 90% s možnosťou regulácie výmeny vzduchu v rozmedzí 10-100%. Pričom hlavná pozornosť pri vývoji vetracieho systému bola venovaná maximálnemu ohľadu na fyziológiu dýchania človeka.

lacná rekuperácia, účinná rekuperácia  kvalitné a lacné rekuperácie

ako funguje lacná rekuperačná jednotka

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.