rekuperačné jednotky

15 položiek

CHARAKTERISTIKA rekuperačnej jednotky Prana.
Monobloky decentralizovanej priamotočnej prítokovo-odtokovej ventilácie Prana patria do
kategórie inovačných a spoľahlivých výrobkov, orientovaných na vytvorenie a udržanie zdravej mikroklímy v miestnostiach rôzneho typu určenia. Vysoká energetická efektivita a významné možnosti výmeny vzduchu umožňujú využívať tieto vetracie systémy pre zabezpečenie bežnej ventilácie.

  • Technologicky systém predstavuje monoblok s medeným výmenníkom, pripravený na použitie.
  • Základom technického riešenia ventilácie s rekuperáciou je možnosť vytvorenia súčasného prúdeniadvoch protichodných prúdov vzduchu v rámci jedného cylindra. Pričom teplý použití vzduch, ktorý sa odsáva z miestnosti, pri prechode cez medení výmenník, odovzdáva teplo. Súčasné, získané teplo sa odovzdáva privádzanému chladnému a čerstvému vzduchu, čiže ohrieva ho.
  • Systém ma vysokú energetickú efektivitu až do 93% s možnosťou regulácie výmeny vzduchu v rozmedzí 10-100%. Pričom hlavná pozornosť pri vývoji vetracieho systému Prana bola venovaná maximálnemu ohľadu na fyziológiu dýchania človeka

  ako umietnioť rekuperačnú jednotku

verzie ovládané mobilnou aplikáciou

lacná rekuperácia do domu    roznery malej rekuperačnej jednotky

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.