krb KRATKI - NBC 9 kW trojité presklenie

krb KRATKI - NBC 9 kW  trojité presklenie

Doprava ZDARMA! NOVINKA

9kW/234 kg Korpus a přední část krbové vložky vyrobena z vysoce kvalitní oceli odolné vůči vysokým teplotám. Účinné spalování, vyšší teplota ve spalovací komoře a delší akumulace teploty v ohnisku díky obložení z Acumotte. Dohoření nespálených částic díky deflektoru, který prodlužuje dráhu spalin. Externí přívod vzduchu ve standardní výbavě s průměrem 125 mm. Výkon se reguluje jednou páčkou, díky níž je obsluha jednoduchá.

  • Cena: 2000 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 7-10 dní

Výrobca: Kratki

Terciálny prívod vzduchu na spaľovanie:
1. primárny vzduch je privádzaný do spaľovacej komory po celej šírke cez otvor na prednej strane krbu,
2. sekundárny vzduch je privádzaný cez otvory v zadnej stene - dopaľovanie spalín, ktorého úlohou je zníženie emisií a zvýšenie účinnosti krbovej vložky,
3. terciálny prívod má za úlohu čistenie skla - vzduch je privádzaný cez špeciálne kanály a rovnomerne distribuovaný na celú šírku skla. Tento "oplach" skla výrazne znižuje ukladanie sadzí a sklo tak ostáva čisté.

BEZPEČNOSŤ NA NAJVYŠŠEJ ÚROVNI

Dokonalé zvary vďaka vzácnemu plynu, oceľové časti rezané laserovo a ohýbané na ohýbačkách CNC. Žiaruvzdorné dvierka typu glass odolné proti teplotám až 800°.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Krbová vložka je vybavená roštom pre jednoduchšie čistenie spaľovacej komory. Dvojitý systém otvárania dvierok - výsuvné pre jednoduchšie prikladanie dreva a bočné na čistenie.

MODERNÝ DIZAJN

Trojstranné presklenie pre maximalizáciu pohľadu na oheň, dekoratívne sklo typu GLASS, ktoré opticky zväčšuje ohnisko a príjemný, tichý mechanizmus otvárania dverí.

Hmotnosť 234 kg

Nominálny výkon (kW) 9

Výkonný rozsah (kW) 6 - 11

Palivo Drevo

Materiál Oceľ

Dvojité spaľovanie Áno

Externý prívod vzduchu Áno

Účinnosť (%) 80

Emisie CO (13% O2 VOL. %) 0,1

Max. dĺžka polien (mm) 300

Dymovod Horný, nastaviteľný

Priemer dymovodu (mm) 200

Teplota spalín (°C) 255

Kolekcia NBC

Výrobca Kratki

Otváranie dvierok Výsuvné

krbová vložky tri skla

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.