Kachle na pelety, krbové pece na pelety

krbové kachle na pelety

teplovzdušné pece na peletky / krbové kachle na pelety teplovzdušné

 

teplovodné kachle na peletky / krbové pece na pelety teplovodné

 

 

 

Krbové kachle na pelety či už teplovodné alebo teplovzdušné majú svoje miesto v modernej domácnosti.

 Rôznorodosť ponúkaných krbových kachlí je ale naozaj veľká ale naozaj treba počítať s tým že tieto výrobky sami na Slovenský trh dovážame a preto je ich cena jedna z najlepších.

Medzi v dnešnej dobe vyhľadávanými krbovými kachliam na pelety patria pece na spaľovanie peletky. Krbové pece na pelety majú zásobník a už v štandarde zabudované automatické ovládanie teploty na povrchu kachlí. Tým že krbové kachle obsahujú zásobník na pelety nemusíme do kachlí chodiť tak často prikladať a zásobník vie vydržať aj 24 hodín. Tieto krbové kachle majú malé priemery komínov je to s pravidla 80 mm. Nasávanie vzduchu z exteriéru a vysoká účinnosť  v okolí 92% je zárukou že teplo vyprodukované v kachliach ostáva v domácnosti a ako sa na Slovensku hovorí nevykurujeme ulicu.

Ďalšou skupinou výrobkov sú kachľové pece s možnosťou pripojenia na ústredné kúrenie. Výhodou týchto pecí je hlavne v tom že bez rozvodov vzduchu vieme vykúriť už cez existujúce rozvody kúrenia do radiátorov viac miestností a pritom prašnosť v miestnostiach ostáva na minimálnych hodnotách čo je vhodné hlavne pre alergikov.

 

krbové kachle na pelety

 

 

 

   
Kachle na pelety, krbové pece na pelety teplovodné  
   

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.