Panel používateľa

Kachle, krbové pece INVICTA

Kachle, krbové pece INVICTA

 CENNÍK

 

Krbové kachle majú svoje čaro nie len v ich možnostiach širokého výberu ale aj v jednoduchej a nenáročnej montáži. Výrobca Invicta ponúka svoje liatinové krbové kachle až v desiatkach aj farebných prevedený s rôznymi výkonmi. Krbové pece sa dnešnou ponukou líšia aj tým aký systém spaľovania nám ponúkajú, čo v neposlednej miere má zásadný podiel na cene kachlí.

Lacnejšie kachle pri tomto výrobcovi majú en základný systém spaľovania kde vzduch je privedený pod rošty a preto sa drevo v kachliach veľmi rýchlo spáli.

Drahšie výrobky majú už oplach skla. Je to vzduch privedený pred sklo v mnohých prípadoch so samostatným ovládaním kde tento vzduch odráža dym od skla ktoré ostáva čistejšie, a tlačí ho späť do ohniska aby sa ešte raz prepálil.

Každý výrobok obsahuje aj zdvojenú zadnú stenu a aj horný deflektor ktorý zase zabraňuje rýchlenu vchádzaniu dymu do komína.

 

krbové kachle

 

odkaz  
Pece, krbové kachle INVICTA.  
   

krby, krbové vložky, krbové kachle , sporáky

Naše recenzie od klientov.

overené recenzie KRB-TECH s.r.o.

Aj na Vašom názore záleží!

Ohodnoťte teraz svoj nákup!

Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

najnakup na Vašom názore záleží

hodnotenie obchodu pece-krb-krby.sk, teplovodné krby

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.