kachľové sporáky

kachľové sporáky na drevo tuhé pevné palivo.

CENNÍK

 

Lacné sporáky kachľové nie sú vyrobené na úkor kvality. Ich výrobca vyrába tieto sporáky v menšej rodinnej výrobe už celé pokolenia a toto remeslo sa dedí s otca na syna a preto už dávno prešli svojim vývojom. Sporáky sú ponúkané na predaj na zákazku a preto nikdy nedržíme na sklade viac výrobkov, lebo ich rôznorodosť nepozná hranice možností.

Na vonkajšiu fasádu sporáka sú použité kachle podľa výberu zákazníka. Potom celý vnútorný korpus je pevne spojený v železnom ráme a do vnútra sporáka sa dáva piesočnato - cementová výplň do ktorej sú umiestnené ďalšie šamotové platne. V celom sporáku sa môže kúriť aj uhlím a keďže sa jedná o kachľový sporák jeho akumulačné schopnosti ostávajú ešte dlhé hodiny po vyhasnutí ohniska. Horné platne sú vyrobené s 5 mm hrubej žiaruvzdornej ocele ktorá sa ale vplyvom tepla trošku prehýba čo sa nepokladá za vadu.

Už ako novinku ponúkame sporáky s možnosťou pripojenia na ústredné kúrenie a to až do výkonu 7 kw čo postačuje na vykúrenie jedného poschodia menšieho rodinného domu. Pri zapojení takéhoto systému kúrenia na radiátory netreba zabúdať aj na bezpečnostné prvky voči prehriatiu ako je záložný zdroj prípadne ochranný bezpečnostný ventil.

 

predaj lacných sporákov

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.