Krbové mriežky - dvierka

Krbové mriežky - dvierka

 CENNÍK

 

Medzi výrobky ktoré sa radia ako koncové výrobky pri stavbe krbu sú krbové mriežky.

Ale ako si vybrať tú správnu krbovú mriežku?

Odpoveď je jednoduchá. Ako prvé sa zameriame na farbu krbovej mriežky ktorá by ladila s naším interiérom a potom musíme dbať na to ak robíme korpus krbu uzavretý aj pod krbovou vložkou aby sme tam priviedli vzduch ktorý by ochladzoval korpus krbu. Tu odporúčame dať minimálny rozmer mriežky 17 x 30 cm ale bez žalúzie aby sa nestalo to že žalúzia sa privrie a krb sa prestane ochladzovať. pokiaľ nerobíme žiadne rozvody vzduchu odporúčame dať na vrchný sopúch mriežku 17 x 49 cm alebo jeden krát krbovú mriežku 17 x 30 cm a jednu na bok krbu 17 x 17 cm samozrejme že bez žalúzie aby vzduch dostatočne prúdil.

Pokiaľ sa rozhodneme pre ďalší rozvod vzduchu do izieb na hornú časť sopúchu krbu dávame mriežku jednu aspoň 17 x 30 cm ale s žalúziou aby sme si vedeli regulovať vzduch ktorý rozvádzame do izieb. V izbách stačí mriežka 17 x 17 cm ale s žalúziou a to preto aby sme si aj tu vedeli regulovať prívod teplého vzduchu.

 

krbová mriežka

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.