lacné sporáky na drevo

Lacné sporáky na tuhé palivo drevo.

Lacné sporáky na tuhé palivo drevo.

Po kliknutí sa Vám zobrazí CENNÍK

Lacné sporáky na drevo si hlavne svojou cenou získali veľa zákazníkov. Celý korpus sporáka na tuhé palivo je vyrobený s ocele kde vonkajší plášť je nastriekaný vypaľovacou žiaru odpornou farbou. V ohnisku sa nachádza vyloženie žiaruvzdornými tehlami s troch strán a štvrtá strana od ohniska je vybavená vymeniteľnou hrubou platňou. Samotná cena sporáku na drevo je trošku na úkor kvality ale konkurencia ponúka obdobný výrobok za práve dvojnásobné ceny. Vrchné platne sporáka pevné palivo sú vyrobené s ocele a vystužené tak aby nedochádzalo k ich prehnutiu.

Výhodou je napríklad model Pela ktorá nahrádza krbové kachle keďže pohľad do ohniska zabezpečuje žiaruvzdorné sklo odolné voči vysokým teplotám, a nie len to jeho objem na prikladanie je práve dvojnásobný oproti iným výrobkom.

sporaky na drevo, sporak na drevo

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.