Oceľovo - šamotové krbové vložky

oceľové krby s šamotovou výplňou

CENNÍK: krb Kobok a Arysto

 

CENNÍK: krb Knikov

 

Oceľové krby majú od svojich konkurentov a to liatinových krbov istú výhodu. Každý model oceľového krbu má sekundárny prívod vzduchu ktorý oplachuje sklo a tým ostáva sklo čistejšie.

Oceľové krby sú v štandarde vyrobené s 4 mm hrubej žiaruvzdornej ocele a ich vnútorné ohniska sú vystlané šamotovými alebo vermikulitovými platňami o hrúbke 3 cm. Treba sa pozerať na to čo nič tu nie je na veky a tak aj šamotové platne pri intenzívnom kúrení časom popraskajú a treba ich vymeniť čo je dosť finančne nákladné. S pravidla je doba ich vydrž je asi 5 rokov ale všetko závisí od spôsobu a intenzite kúrenia.

Pri výrobcovi krbov ako je Knikov sa modelové rady krbových vložiek delia na zakladané a s automatickou reguláciou. Automatická regulácia ktorou si vieme nastaviť požadovanú teplotu na krbe ovláda prívod vzduchu do ohniska čim pri dosiahnutí požadovanej teploty uzatvára prívod vzduchu a tým výrazne šetrí palivo v krbe.

 

oceľová krbová vložka Knikov

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... ochrana osobných údajov.