Panel používateľa

Samostatné krbové dvierka

Samostatné krbové dvierka

CENNÍK

 

Samostatné dvierka slúžia ma uzatvorenie inak ekonomicky veľmi nevýhodného krbu s otvoreným ohniskom. Krbové dvierka ktoré ponúkame nie sú vyrábané presne na mieru a tak v mnohých prípadoch si pri montáži musíme korpus otvoreného kozubu prispôsobiť rozmerom nami ponúkaných dvierok.

Ak máme otvor pripravený tak montáž je už jednoduchá a to tak že na hornú stenu si prichytíme L profil dvoma železnými kotvami a do neho navŕtame dve diery presne na rozteč už pripravených dier v liatinovom ráme ktorý je už súčasťou nami dodaných krbových dvierok.

Spodnú časť kotvíme do ohniska otvoreného krbu cez popolník ktorý je tiež súčasťou krbových dvierok a to dvoma železnými kotvami do ohniska krbu.

Pri pritlačení nesmieme zabúdať na to aby sme okolo pritlačený stien krbu nezabudli dať tesniaci dilatačný povraz ktorý uchytíme na kachliarsky tmel aby sme zabezpečili krbovým dvierkam rozpínavosť pri ich nahriatí.

 

krbové dvierka

krby, krbové vložky, krbové kachle , sporáky

Naše recenzie od klientov.

Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Aj na Vašom názore záleží!

najnakup na Vašom názore záleží

Ohodnoťte teraz svoj nákup!

hodnotenie obchodu pece-krb-krby.sk, teplovodné krby

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.