Panel používateľa

teplovzdušné krby UNIFLAM

Krby - krbové vložky UNIFLAM

 CENNÍK

 

Krby Uniflam partia medzi výrobky ktoré su vyrobené Francúzskou spoločnosťou Invicta, ktorá je známa na celom svete. Krbové vložky majú základný systém spaľovania a to primárny kde vzduch je privedený pod rošt. Kozuby majú ešte privedený vzduch na spaľovanie do ohniska pred sklo a to mikrošpárou medzi dvierkami a sklom kde vzduch je privedený ped sklo a tým odráža dym od skla. Hovorovo sa tomu hovorí čiastočky oplach skla.

Novinka pri tomto výrobcovi krbových vložiek a kachlí je model 601-775 a Prestige tieto modely majú už plne vyvinutý oplach skla ktorý sa dá ovládať na krbovej vložke. Naviac model Prestige nie vyvinutý tak aby už žiaden vzduch do spaľovacej komory nenasal s interiéru ale po napojení hadice s exteriéru tento model saje vsduch ktorý sa spaľuje v ohnisku už v sto percentách s exteriéru a preto je vhodný aj do pasívnych domov.

 

krb liatinový

 

 

 

odkaz

 
Krby - krbové vložky UNIFLAM  
   

Nákupom to nekončí.  Aj na Vašom názore záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí. overené recenzie KRB-TECH s.r.o.

krby, kachle, sporáky

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.