Panel používateľa

Ventilátory - izolačné platne - ostatné

Materiály na stavbu krbov.

CENNÍK:  Venrilátory - izolačné platne - ostatné

 

Špecifickým materiálom pri výstavke krbu sú izolačné platne. Konkurencia nespí a tak vzniklo viac výrobcom ktorá tieto izolačné platne vyrábajú sú to výrobky superizol, izol, promasil, silca. Každý s týchto výrobkov v súčasnosti ponúka produkt ktorý vyhovuje súčasným normám a tepelnej odolnosti korpusu krbu. Na našich stránkach ponúkame izolačnú platňu izol a to v 3 cm hrúbke a izolačnú platňu silca v 4 cm hrúbke. Niektorý stavitelia krbov používajú izolačné platne o hrúbke 5 cm ale naše skúsenosti vravia že je to iba pohodlnosť tých ktorý krby stavajú a nemá to nič spoločné s tepelnou odolnosťou voči krbu.

Prípadne ak máte za krbom drevo aj toto sa dá ľahko odizolovať 3 cm izolačnými platňami a to tak že na drevo našróbujeme prvú vrstvu izolačnej platne 3 cm. Potom urobíme podložky s zbytkov ktoré nám vznikli pri pílení platne aby vznikla vzduchová medzera, a na to dávame ďalšiu vrstvu izolačnej platne 3 cm. Takto vieme aj za priaznivé financie vytvoriť kvalitne izolovanú stenu.

Pri zabudovaní krbu nesmieme zabúdať na to aby medzi krbom vznikla dostatočná medzera na prúdenie vzduchu. Ak by táto medzera nebola a izolačnú platňu by sme opreli priamo na krb stalo by sa to že by sa stena krbu začala nadmerne prehrievať lebo by sa nemala ako ochladzovať a došlo by k jej prasknutiu alebo inému poškodeniu.

 

izolačná platňa na krb

krby, krbové vložky, krbové kachle , sporáky

Naše recenzie od klientov.

Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí.

Aj na Vašom názore záleží!

najnakup na Vašom názore záleží

Ohodnoťte teraz svoj nákup!

hodnotenie obchodu pece-krb-krby.sk, teplovodné krby

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.