Panel používateľa

Ekoventilátor

Ekoventilátor

Tovar Vám dopravíme ZDARMA!

Ekologický ventilátor krbových kachlí je navrhnutý tak, aby cirkuláciu teplého vzduchu pri teplote medzi 205 ° C a 345 ° C.

100 € s DPH

Dostupnosť: Informujte sa emailom v obchode.

EKOVENT nevyžaduje batérie alebo akýkoľvek iný zdroj elektrickej energie. Prevádzka ventilátora zlepšuje cirkuláciu ohriateho vzduchu a znižuje spotrebu paliva v peci.

PREVÁDZKA:
Ventilátor sa spustí jeho prácu sám a zvyšuje rýchlosť otáčania so zvyšujúcou sa teplotou. Ak sa teplota v peci zníži, obrat veterný klesá, kým sa nezastaví.
Pre optimálny výkon zariadenia, umiestnite ho na hornej doske kanadských krbových samostatne stojacích. Ostatné umiestnenie ventilátora pece na prednej hrane hornej dosky nezaručuje správnu prevádzku zariadenia.

Vzhľad:
Veterný mlyn krídla je eloxované poniklovaním.
Ich tvar je navrhnutý tak, aby poskytovali čo najlepšie prúdenie vzduchu.

Riadne uplatňovanie:
Ventilátor je určený pre voľne stojace použitie na operačných peciach s teplotu 205 ° C ~ 345 ° C (400 ° F ~ 650 ° F). Teploty uvedené vyššie môžu spôsobiť poškodenie ventilátora. Tepelne citlivý mechanizmus ľahko otáčať krídla ventilátora s rastúcou teplotou krbových kachlí. Odporúča sa použiť teplomer skúmajúca teplotu kachlí.


POZNÁMKA:

Prehriatie ventilátora zníži jeho účinnosť, a v dôsledku toho môže dôjsť k poškodeniu a strate záruky. Ak je teplota dotikovej plochy krbových kachlí presiahne 345 ° C (650 ° F) mali by ste okamžite odstrániť ventilátor.

 

POZNÁMKA: Záruka: 12 mesiacov.

Predáva Vám niekto lacnejšie napíšte nám a cenu Vám ak sa dá dorovnáme + darček zdarma

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke ... Ochrana osobných údajov.